Nieuws

Leden aan het woord: Daimy Jansen

In Leden aan het woord vertellen onze leden over hun ervaringen bij Studentenvereniging Osiris. Vandaag is Daimy Jansen aan het woord. Daimy is een derdejaars milieukunde studente. In 2018 werd zij lid van Osiris. In deze tijd is ze actief geweest bij onder andere de Duurzaamheidscommissie en de Jaarfeestcommissie. Over deze en andere ervaringen vertelt ze graag meer!

‘Ik ben bij Studentenvereniging Osiris gekomen door de introductieweek aan het begin van mijn studie. Ondanks dat dit al bijna drie jaar geleden is, denk ik hier nog vaak aan terug. Wat een gave week was dit! Toen ik naar Leeuwarden verhuisde, moest ik helemaal opnieuw beginnen. Door de introductieweek heb ik veel mensen ontmoet en nieuwe vrienden gemaakt. Deze week werd georganiseerd door de leden van Osiris die ervoor hebben gezorgd dat het een groot feest was. Het leek mij direct erg leuk om lid van Osiris te zijn en mij binnen de vereniging actief in te zetten.’

‘Over de afgelopen jaren heb ik al vele mooie ervaringen opgedaan. Vooral de donderdagavonden in onze Sociëteit ‘Abydos’ brengen mooie herinneringen met zich mee. Het leuke van deze avonden is dat echt iedereen een bekende is. Dit komt vooral doordat de meeste Osiris-leden van het Van Hall Larenstein komen en dus dezelfde soort interesses hebben. Ook zijn er regelmatig themafeesten waar je met je vrienden een drankje kunt drinken en al je zorgen weg kunt dansen. Natuurlijk zit je dan ook je kater samen uit op school de volgende ochtend.’

Commissiewerk

‘Toen ik bij de Duurzaamheidcommissie zat, heb ik samen met een gezellige groep mensen onze Sociëteit ‘Abydos’ duurzamer gemaakt. Dit was natuurlijk onwijs gaaf en ik heb hier veel van geleerd. De Duurzaamheidscommissie heeft onder andere veertig zonnepanelen op het dak van de Sociëteit geplaatst, waardoor de Burgemeester van Leeuwarden onze sociëteit heeft uitgeroepen tot duurzaamste sociëteit van Friesland. Ook heb ik mij ingezet voor de Jaarfeestcommissie en heb ik twee keer het Jaarfeest mogen organiseren voor Osiris. Naast dat dit mijn organisatie skills enorm heeft verbeterd, was dit ook erg leuk om te doen en waren beide Jaarfeesten een groot succes!’

Investering in de toekomst

‘Lid zijn van Osiris brengt je niet alleen heel veel tijdens je studietijd, maar zeker ook hierna. Door Osiris ben ik grote persoonlijke ontwikkeling doorgegaan. Ik heb geleerd dat je altijd jezelf kunt zijn en dat je ergens welkom bent. Ik heb leren presenteren, organiseren en voorzitten. Daarnaast heb ik de fijne kneepjes van penningmeester taken mogen leren. Dit komt allemaal heel goed uit voor werk in de toekomst. Ook is Osiris een groot netwerk vol mensen in hetzelfde vakgebied. Hier heb je heel veel aan. Denk bijvoorbeeld aan het vinden van stages of mensen die advies kunnen geven over een project waar je mee bezig bent. Door dit netwerk heb je altijd mensen die je kunnen helpen.’

Waarom Studentenvereniging Osiris?

‘Als je graag een onwijs leuke studententijd wilt, onvergetelijke momenten wilt beleven en met een voldaan gevoel terug wilt kijken op je studie, denk dan niet langer na! Word lid van Studentenvereniging Osiris en bouw een netwerk op van vrienden en misschien wel toekomstige collega’s of werkgevers.’